وامیلون

وامیلون یک سیستم کمک حسابداری برای صندوق های قرض الحسنه قرعه کشی خانگی و دوستانه میباشد . در این گونه صندوقها چند نفر عضو مبلغی را روی هم میگذارند و قرعه کشی انجام میدهند و تمام مبلغ جمع شده را به شخص برنده قرعه کشی پرداخت میکنند و او به صورت قسط های معیین این مبلغ را به صندوق (تمام اعضا) باز پرداخت میکند و این عمل به تعداد اعضا و سهام تکرار میشود تا همه از این وام برخوردار شوند

desperate
desperate

نشان و لوگو وامیلون

هدف و رویکرد وامیلون

وامیلون در واقع برای سهولت مدیریت ، شفافیت حسابداری و در مجموع گسترش فرهنگ قرض الحسنه برای همه ساخته شده. این صندوق ها واقعا کاربردی هستند هم شانس این رو دارید که در اوایل راه اندازی صندوق برنده وام بشید و حتی اگر هم زود برنده نشید حداقل مقداری پول رو پس انداز کردید ،ممکنه پس انداز کردن برای شما مثل خیلی افراد دیگه سخت باشه ولی اینجوری پس انداز کردن میتونه راحت هیجان انگیز و لذت بخش باشه.

پروسه ثبت نام وامیلون

تیم و اینده وامیلون

تیم وامیلون شامل پنج نفر دو برنامه نویس یک طراح وب ، یک طراح گرافیک و انیمیشن و یک مدیر پروژه هست ما داریم سعی میکنیم یک برنامه کاربردی و به درد بخور درست کنیم که همه بتونن خیلی راحت باهاش کار کنن . در آینده نزدیک این اپلیکیشن تغییرات زیادی خواهد کرد بدیهیست این تغییرات در راستای بهبود ظاهری و کاربردی سیستم خواهد بود.

ما داریم روی
نسخه جدید کار میکنیم!

solution